POMOC DROGOWA I HOLOWANIE
ZADZWOŃ!
Warsztat

Pomoc drogowa i holowanie Warszawa Praga Południe

Doświadczyłeś awarii auta w Warszawie Praga Południe? Jesteśmy w stanie naprawić drobne awarie na miejscu, a jeżeli będzie ona poważniejsza, to zajmiemy się holowaniem auta z Pragi Południe we wskazane przez Ciebie miejsce. Dlatego, jeżeli jest Ci potrzebna pomoc drogowa w Warszawie centrum, to skontaktuj się z nami: 666 530 030.

Praga Południe jest dzielnicą położoną w centrum Warszawy po wschodniej stronie wisły. Charakteryzuje się bardzo dużym ruchem. W zasadzie nie ma znaczenia pora dnia i nocy — zawsze trzeba liczyć się z większą ilością aut. To natomiast zwiększa szanse na kolizję, stłuczkę i inne wypadki. W takich sytuacjach bardzo często jest potrzebna pomoc drogowa, często nie obejdzie się bez pomocy lawety Warszawa Praga Południe.

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim usługi holowania — jeżeli twoje auto tego wymaga, to zostanie przewiezione lawetą we wskazane przez Ciebie miejsce. Oczywiście, jeżeli twoje problemy z autem są mniej poważne, to jesteśmy w stanie pomóc bez holowania. Oferujemy dowóz paliwa, wymianę koła i pomoc w odpaleniu auta w Warszawie Praga Południe. Natomiast jeżeli doszło do jakiejś awarii, o drobne usterki jesteśmy w stanie naprawić na miejscu.

Oczywiście nie da się w ten sposób wykonać wszystkich napraw, dlatego często niezbędne jest holowanie auta z Warszawy Praga Południe do warsztatu. Posiadamy swój warsztat samochody w Warszawie Ochota, jednocześnie jesteśmy w stanie przeholować twój samochód we wskazane przez Ciebie miejsce.