POMOC DROGOWA I HOLOWANIE
ZADZWOŃ!
Warsztat

Pomoc drogowa i holowanie Warszawa Praga Północ

Znajdujesz się na Pradze północ i zepsuło Ci się auto, albo miałeś wypadek? W naszej ofercie znajdziesz lawetę 24h i inne usługi pomocy drogowej. Jeżeli potrzebujesz pomocy, to skontaktuj się z nami: 666 530 030.

Praga północ to dzielnica położona w centrum Warszawy po wschodniej stronie Wisły. Graniczą one z Targówkiem, Białołęką i Pragą Południe. Warto zauważyć, że to na tym obszarze Warszawy spotkamy wiele mostów znajdujących się w stolicy. To wszystko sprawia, że w Pradze północ jest bardzo duży ruch. To z kolei powoduje wzmożone ryzyko różnych kolizji, stłuczek i wypadków. W takiej sytuacji często niezbędne jest skorzystanie np. z Lawety w Warszawie Praga Północ.

Nasza firma oferuje bardzo rozbudowaną pomoc drogową na Warszawskiej Pradze. Oprócz holowania oferujemy m.in. dowóz paliwa, pomoc w odpaleniu auta, a nawet naprawdę prostych awarii na drodze. Oczywiście nie każdy samochód da się przywrócić do życia bez odwiedzenia Warsztatu. Oferujemy lawety w warszawie Praga Północ, które zawiozą twoje auto do wybranego przez Ciebie Warsztatu.

Niezależnie od tego, jaka pomoc drogowa jest Ci potrzebna na Warszawskiej Pradze, to skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksowe i szybkie usługi 24 godziny na dobę.