POMOC DROGOWA I HOLOWANIE
ZADZWOŃ!
Warsztat

Pomoc drogowa i holowanie Warszawa Żoliborz

Oferujemy pomoc drogową w Warszawie Żoliborz przez całą dobę, dlatego, jeżeli znalazłeś się na Żoliborzu i potrzebujesz np. holowania, to jak najszybciej skontaktuj się z nami: 666 530 030.

Żoliborz to dzielnica położona w północnej części centrum Warszawy. Graniczy z Bielanami, Bemowem, Wolą i Śródmieściem. Natężenie ruchu tutaj jest duże, a to prowadzi do licznych kolizji, stłuczek i wypadków, gdzie niezbędna jest pomoc drogowa Warszawa Żoliborz. Nasza firma oferuje usługi pomocy drogowej przez 24h. Jesteśmy w stanie przewieźć lawetą twoje auto z Warszawy Żoliborz we wskazane przez Ciebie miejsce.

Oczywiście nasza pomoc drogowa w Warszawie Żoliborz nie ogranicza się tylko do holowania. Oferujemy też dowóz paliwa i pomoc w odpalaniu auta. Jesteśmy też w stanie przeprowadzić drobne naprawy w terenie. Oczywiście nie zawsze taka pomoc wystarcza i czasem niezbędne jest holowanie auta z Warszawy Żoliborz do warsztatu. Posiadamy swój warsztat w dzielnicy Warszawa Ochota, ale możemy przewieźć twój samochód we wskazane przez Ciebie miejsce.

Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje autoholowanie Warszawa Żoliborz to możesz zobaczyć cennik holowania. Nasze ceny są przejrzyste. Natomiast jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej szybko, to po prostu skontaktuj się z nami.