POMOC DROGOWA I HOLOWANIE
ZADZWOŃ!
Warsztat

Rozładowany akumulator w samochodzie elektrycznym.

Samochody elektryczne to jeden z efektywnych sposobów na życie w zgodzie z naturą. Prężny rozwój rynku z napędem opartym o baterie trakcyjne zdobywa nowych zwolenników. Jednak, aby auto było sprawne i niezawodne, koniecznie musisz pamiętać o ładowaniu akumulatora. Bez problemu możesz to robić w domu, na specjalistycznych stacjach, a w razie niespodziewanego rozładowania się akumulatora, poprosić o ratunek profesjonalną pomoc drogową, taką jak HolowanieWarszawa24.

Ładowanie samochodu elektrycznego

Naładowanie elektryka nie jest trudne. Możesz to zrobić w domu przy pomocy zwykłego gniazdka. Ma to jednak tę wadę, że domowa instalacja nie jest bardzo wydajna i musisz mieć własny garaż, a jak wiadomo, nie każdy ma takie udogodnienia. Jednak na naładowanie auta do pokonywania niedużych codziennych dystansów np. 50 km, takie rozwiązanie wystarczy w zupełności.
Kolejną opcją jest możliwość korzystania z ładowarek dostępnych np. przy miejscach pracy. W ten sposób pojazd może być naładowany w kilka godzin. Jest to dobre rozwiązanie, ale takie ładowarki dostępne są nierzadko na konkretnych warunkach. Nie zawsze jest to darmowa opcja i często mogą z nich korzystać tylko wskazani użytkownicy np. pracownicy danego obiektu.

Najszybszą opcją i najczęściej wybieraną są specjalne stacje ładujące samochody elektryczne prądem stałym oraz mocą 40 kW i wyższą. W takim miejscu możesz naładować samochód do satysfakcjonującej mocy już w 20 minut.

Rozładowany akumulator w samochodzie elektrycznym – co zrobić?

Nierzadko zdarza się sytuacja, kiedy będąc w trasie, nagle rozładuje Ci się akumulator. Na szczęście nie musisz się martwić – warto wtedy skorzystać z pomocy drogowej, jaką świadczyHolowanieWarszawa24.  Jesteśmy gwarancją niezawodności, zapewniając odpowiednią moc dla Twojego pojazdu w każdej awaryjnej sytuacji. Mamy specjalistyczne agregaty do awaryjnego ładowania samochodów elektrycznych i działamy na terenie całej Warszawy. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie pomóc Ci w każdym miejscu i o każdej porze, tym bardziej że pracujemy całą dobę. Wystarczy jeden telefon, a wykwalifikowana kadra naszych specjalistów będzie już w drodze do Ciebie. Mamy możliwość bezpośredniego doładowania Twojego samochodu lub odholowania go do miejsca, które nam wyznaczysz. Cenimy sobie elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta i sytuacji. Usługi wykonywane z pasją, idące w parze z atrakcyjnymi cenami, znajdziesz właśnie w naszej pomocy drogowej na terenie Warszawy.