POMOC DROGOWA I HOLOWANIE
ZADZWOŃ!
Warsztat

Zmiana koła Warszawa i okolice

Niezależnie od tego, jakim autem jeździsz, a także jakimi umiejętnościami dysponujesz, zawsze może przytrafić Ci się awaria opony. Taka sytuacja może się zdarzyć dosłownie każdemu, chyba doskonale zdajesz sobie sprawę z opłakanego stanu wielu dróg w naszym kraju. Jeżeli trafiłeś na dziurę lub większą wyrwę, to niestety taka przeszkoda może przyczynić się nie tylko do przebicia opony, ale nawet do zniszczenia całej felgi.

Spieszysz się na spotkanie? Do pracy? Może nawet przypomniało Ci się, że brakuje zapasowej opony lub kluczy. W takich okolicznościach nie pozostaje Ci nic innego, jak wezwać nas holowanie Warszawa 24h. Wszystkim się zajmiemy, tylko wcześniej poinformuj nas dokładnie, w jakim miejscu się znajdujesz. Na miejsce zdarzenia przyjedzie pomoc drogowa, której wymiana koła zajmie dosłownie kilka minut. Ty natomiast, niepobrudzony będziesz mógł z powodzeniem kontynuować swoją podróż.

Pamiętaj o zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Często zdarza się tak, że opona zostaje przebita na bardzo ruchliwej drodze. Wtedy powinieneś pamiętać o zachowaniu zasad ostrożności. Jeżeli tylko jest to możliwe, to postaraj się zepchnąć samochód na chodnik, najbliższy parking lub pobocze. Czasami niestety nie ma takiego miejsca, wtedy należy pamiętać o ustawieniu trójkąta ostrzegawczego w odpowiednich odległości. Pamiętaj, że takie czynności mają zapewnić Ci całkowite bezpieczeństwo. Ponieważ cały czas pozostajesz w pobliżu pozostałych uczestników ruchu drogowego.
Po spełnieniu tych warunków, jakie obowiązują kierowcę uszkodzonego pojazdu na drodze, wezwij pomoc drogową Nasi fachowcy przyjadą w ciągu maksymalnie 20 minut.
Działamy przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu nie będziesz musiał czekać na pomoc drogową do najbliższego dnia roboczego. Gwarantujemy profesjonalną wymianę koła, dzięki czemu bardzo szybko Twój pojazd znowu będzie gotowy do jazdy.
Jeśli okaże się że dalsza podróż nie będzie możliwa z powodu poważniejszej usterki koła zaoferujemy Ci holowanie do warsztatu lub na wulkanizację otwartą 7 dni w tygodniu przez 24h.