POMOC DROGOWA I HOLOWANIE
ZADZWOŃ!
Warsztat

Holowanie z garaży podziemnych – profesjonalna pomoc drogowa

Zarówno garaże, jak i parkingi podziemne mają duże zalety – skutecznie chronią samochód przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki garażom auto chronione jest nie tylko przed korozją, ale również złymi warunkami atmosferycznymi. Jednak taka wygoda może stać się problemem, gdy Twój samochód odmówi posłuszeństwa.

Niestety, ale awarie samochodowe bardzo często wpędzają wielu kierowców w nerwowe sytuacje. Komplikują się one tym bardziej, gdy samochodu nie da się naprawić bez pomocy doświadczonego mechanika, a wyjazd z parkingu staje się niemożliwy. Wówczas konieczne jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy drogowej, która wyposażona jest w specjalny sprzęt służący do wyciągania samochodów z parkingów podziemnych.

Holowanie z parkingów – w czym tkwi problem?

Mimo, iż na pierwszy rzut oka może wydawać się, że holowanie pojazdów przebiega bezproblemowo – wystarczy dobra linka, drugi pojazd i gotowe, jednak okazuje się. że sytuacja nie wygląda tak kolorowo zwłaszcza, jeżeli chodzi o parking podziemny. Dlaczego? Kłopotliwość tej sytuacji wynika przede wszystkim z tego, iż parkingi tego typu mają bardzo ograniczone miejsce manewrowania. W związku z tym, już samo podpięcie liny holowniczej oraz próba wyciągnięcia samochodu jest mocno utrudniona. Co więcej? Czasem może być wręcz niebezpieczna i zagrażać innym użytkownikom parkingu.

Ponadto, często wyjazd z parkingu jest nie tylko bardzo stromy, ale i kręty co również mocno komplikuje, a czasem wręcz uniemożliwia wyciągnięcie pojazdu na zwykłym holu. Zatem, co zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym rozwiązaniem jest wezwanie profesjonalnej firmy, która w swoich usługach oferuje holowanie z parkingów i garaży podziemnych.

Holowanie z garaży podziemnych – pomoc drogowa

Holowanie z garaży podziemnych – dlaczego warto zlecić wyciąganie auta profesjonalistom?

Decydując się na holowanie z garaży podziemnych musisz pamiętać, że nie każda pomoc drogowa jest w stanie wyciągnąć samochód z takich miejsc. Należy pamiętać, iż nie każda firma posiada profesjonalny sprzęt. Pomoc drogowa świadcząca kompleksowe usługi posiada lawety i autolawety. Aby móc wyciągnąć samochód z trudno dostępnego oraz niskiego miejsca niezbędny jest holownik, a nie każda firma posiada go w swoim zapleczu. Holowanie Warszawa24h.pl to świetny wybór – posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz doświadczonych fachowców, dzięki którym wyciąganie samochodu z trudnego miejsca będzie załatwione szybko, sprawnie i efektownie.

Holowanie pojazdów z trudno dostępnych miejsc – sprzęt

Holowanie z parkingów lub garaży podziemnych wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu. Nie chodzi tutaj tylko o linę holowniczą oraz hak. Niezbędny jest samochód wyposażony w specjalne widły, które wprowadzane są od przodu pod wyciągany pojazd. Widły te zahaczane są o podwozie i tym sposobem samochód, który uległ awarii wydostaje się z parkingu lub podziemnego garażu. Jesteśmy rzetelną i odpowiedzialną firmą – posiadamy holownik wyposażony w hydraulikę. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu bez żadnego problemu wyciągniemy każdy pojazd z trudno dostępnego miejsca. Wydostaniemy również Twój samochód z oblodzonej nawierzchni.

Holowanie auta z garażu podziemnego – kiedy jest potrzebne?

Choć większość kierowców stara się utrzymywać swoje auto w należytym stanie, jednak nawet pomimo najlepszych starań praktycznie każdemu od czasu do czasu zdarza się zgubić klucze, nie zgasić świateł, czy po prostu napotkać na wiele innych problemów, które uniemożliwiają odjechanie z miejsca parkingowego. Niestety ale w garażach podziemnych takie rozwiązania jak: popchnięcie, podładowanie akumulatora poprzez podłączenie go do swojego, czy pociągnięcie pojazdu na holu nie wchodzą w grę. Dlaczego? Obowiązujące przepisy przeciwpożarowe oraz wewnętrzne regulaminy takich obiektów zabraniają wykonywać w garażach podziemnych napraw samochodów bądź ładowania akumulatora. W związku z powyższym, pozostaje jedno rozwiązanie – wyciągnięcie samochodu oraz podjęcie prac naprawczych poza parkingiem.

Wyciąganie aut z parkingów i garaży podziemnych – sprawne i szybkie rozwiązanie

Najlepszym rozwiązaniem na sprawne wyciągnięcie samochodu z garażu podziemnego lub parkingu jest skorzystanie z pomocy wyspecjalizowanego zespołu fachowców. Bardzo możliwe że uda nam się uruchomić Twój samochód na miejscu, zwłaszcza jeżeli jazdę uniemożliwiła np. przebita opona lub problem z otwarciem drzwi. Jeżeli jednak okaże się to konieczne, wyciągniemy Twoje auto z podziemnego garażu i przetransportujemy we wskazane przez Ciebie miejsce. Niezależnie od sytuacji zyskasz pewność i gwarancję, że nie pozostawimy Cię samego z Twoim problemem, lecz zaoferujemy kompleksową pomoc, na którą zasługujesz.

Holowanie z garaży podziemnych – profesjonalna pomoc drogowa

Holowanie z garaży podziemnych i parkingów – co nas wyróżnia?

Zastanawiasz się, dlaczego w tak stresującej sytuacji warto zwrócić się o akurat do nas? Jest mnóstwo powodów, które do tej pory przekonały setki osób do skorzystania z naszej kompleksowej pomocy. Jako profesjonalna pomoc drogowa oferujemy szeroki zakres usług – prowadzimy transport samochodów na różne odległości o dowolnych gabarytach. Dysponujemy specjalnym sprzętem i lawetami, które pozwalają przewozić nawet ogromne pojazdy, które utkwiły w parkingach bądź garażach podziemnych. Nasz zespół zawsze zaproponuje Ci optymalne rozwiązanie problemu. Świetnie wyszkoleni pracownicy to gwarancja i pewność, zarówno naszego jak i Twojego sukcesu. Błyskawicznie docieramy w każde miejsce, aby pomóc tym, którzy potrzebują pomocy.

Ile kosztuje wyciąganie aut z garaży podziemnych?

Pytań o to, ile kosztuje holowanie z parkingów i garaży podziemnych dostajemy bardzo dużo. Jednak odpowiedź na nie brzmi zawsze w ten sam sposób – koszt zależy od wielu różnych czynników. Przede wszystkim jest on uzależniony od odległości naszej siedziby od samochodu, który wymaga transportu. Kolejnym bardzo istotnym czynnikiem jest poziom trudności. Zdarzają się bowiem awarie, którym nasi pracownicy sprostają w kilka minut. Z kolei, w innych sytuacjach wyciąganie aut z garaży podziemnych może trwać nawet ponad godziny. Właśnie dlatego trudno jest oszacować jedną kwotę. Jeśli doświadczyłeś trudnej sytuacji i potrzebujesz pomocy, zadzwoń a nasi pracownicy odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie i rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości.

Praca w trudno, mało dostępnych miejscach wymaga nie tylko wiele cierpliwości, ale również skupienia i doświadczenia. Wybierając pomoc drogową pamiętaj, aby zawsze upewnić się, że pracownicy, którzy w niej pracują to profesjonaliści. Rzetelna i odpowiedzialna firma poradzi sobie poradzi sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem. HolowanieWarszawa24h.pl to strzał w 10! Pracujemy jako pomoc drogowa od wielu lat, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie klientów, którzy korzystali z naszych usług wielokrotnie i w dalszym ciągu do nas wracają.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy holowaniu samochodu z garaży podziemnych bądź parkingów – nie zastanawiaj się dłużej! Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!