POMOC DROGOWA I HOLOWANIE
ZADZWOŃ!
Warsztat

Pomoc drogowa w Warszawie radzi, co zrobić w sytuacji, kiedy zabraknie paliwa na drodze

Czy zdarzyło Ci się kiedyś być w tej nieprzyjemnej sytuacji, kiedy to wyruszając w trasę, nagle na drodze lub co gorsza – na autostradzie – zabrakło Ci paliwa? Mamy nadzieję, że nie, ale jeśli jednak taka sytuacja nie była Ci obca lub chcesz dowiedzieć się, jak poradzić sobie w takim nieciekawym momencie… my doradzamy, jak wyjść z opresji. Nasza pomoc drogowa w Warszawie udziela kilku cennych rad!

Jedziemy na oparach… a nuż się uda! Pomoc drogowa w Warszawie komentuje…Przezorny zawsze ubezpieczony

Jeśli wybierasz się w dłuższą trasę, nie zapomnij zatankować samochodu! Jest to banalna rada, ale wielu osobom, pomogłaby ona zapobiec kłopotliwej sytuacji, w której trzeba wzywać auto pomoc z Warszawy, chociaż pamiętajcie, że dla nas jest to przyjemność wykonać rzetelnie i profesjonalnie swój obowiązek. Warto również rozplanować sobie postoje na stacjach wcześniej, a z pomocą nawigacji samochodowych, z łatwością można sprawdzić, gdzie dokładnie znajdują się stacje podczas podróży. Czasami jednak trasa może być tak ułożona, że problemem będzie zatankowanie na stacji benzynowej. Dlatego w zanadrzu zawsze warto mieć kanister z dodatkową benzyną.

Jeśli posiadasz auto na gaz, który właśnie się kończy, jest to jeszcze mniej kłopotliwa sytuacja. Niestety niektórzy kierowcy zapominają o tym, że w takim momencie, wystarczy po prostu przełączyć na benzynę i dojechać do najbliższej stacji benzynowej. Laweta w Warszawie miewała już takie „urozmaicenia”, stąd dorzuciliśmy jeszcze taką radę.

Jedziemy na oparach… a nuż się uda! Pomoc drogowa w Warszawie komentuje…

Zdarza się, że kierowcy, wyruszając w długą podróż, liczą na to, że uda im się dotrzeć do celu na oparach. Zakłada się, że na rezerwie można przejechać nawet ponad 100 km, jednak nie warto w ten sposób ryzykować. Co prawda nasza pomoc drogowa w Warszawie chętnie poratuje każdego, profesjonalnie podchodząc do tematu, jednak zastanówcie się, czy lepiej najpierw nie kierować się w myśl słów: przezorny zawsze ubezpieczony.

Jeżdżąc na oparach, niszczymy auto. Długotrwałe podróżowanie na niskim poziomie paliwa, skutkuje zasysaniem zanieczyszczeń, które osadzają się w zbiorniku, co powoduje zapychanie filtra paliwa, a nawet uszkodzenie wtryskiwaczy. W skrajnych przypadkach może się zapowietrzyć układ paliwowy… Czy warto tak ryzykować?

Holowanie Warszawa na ratunek!

Jeśli nie masz żadnej alternatywy, aby samodzielnie zatankować samochód, nie wpadaj w panikę. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu. Postaraj się, aby auto znalazło się na poboczu, może znajdzie się osoba, która pomoże Ci je przepchać na bok? W dodatku oznacz miejsce postoju trójkątem, zadbaj, aby inni uczestnicy ruchu wyraźnie widzieli, co się dzieje. Jak najszybciej wezwij auto pomoc drogową. Nasza pomoc drogowa w Warszawie szybko i skutecznie zajmie się Twoim problemem. Oprócz licznych usług, takich jak np. holowanie auta w okolicach Warszawy i w Warszawie, oferujemy usługę dowozu paliwa. Nasza pomoc drogowa w Warszawie zadba o bezpieczeństwo Twoje, Twojej rodziny i każdego innego uczestnika ruchu. Nie staraj się ingerować w nasze czynności, profesjonalnie zrobimy wszystko, aby przywrócić Twoje auto do życia!